Snaga umjetnosti bez granica: predstava slijepih i slabovidnih dirnula publiku

Povodom Tjedna oftalmologije održana je kazališna predstava „Tko se boji lika još“ u izvedbi Kazališta slijepih i slabovidnih Novi život iz Zagreba.

Predstava je okupila brojne posjetitelje, među kojima su bili i članovi Udruge slijepih Bjelovar, koji su imali priliku uživati u zanimljivoj i inspirativnoj izvedbi ovog jedinstvenog kazališta.

Kazalište slijepih i slabovidnih Novi život već dugi niz godina svojim radom promiče umjetničko stvaralaštvo osoba s oštećenjem vida, pokazujući kako kazališna umjetnost može biti snažan prostor izražavanja, kreativnosti i uključivanja u kulturni život zajednice. Ova predstava još je jednom potvrdila važnost inkluzije u kulturi te snagu umjetnosti koja povezuje i nadahnjuje.

Follow by Email
Facebook
WhatsApp
Skip to content